O nás

Tisk


enebenejpg.jpgENEBENE - TAM KDE CHUTNÁ

"Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu."
George Bernard Shaw

Vítáme Vás v našem podniku s rodinnou atmosférou. Restaurace v centru Liberce prošla generální rekonstrukcí a nyní Vás potěší nejen pohodlím, ale i neotřelým specifickým stylem. Spájí se tu vůně a chutě naší moderní české kuchyně, jejíž výjimečnost spočívá ve výrobě pouze domácích pokrmů, které jsou připravovány z vždy čerstvých a pečlivě vybíraných surovin.

Samozřejmostí u této liberecké restaurace jsou možnosti pořádání akcí, vč. nabídky projekce na plazmových TV. Rodinné oslavy, svatby, promoce, firemní večírky, školení, obchodní jednání, semináře, prezentace, recepce a jiné výjimečné události, jsme schopni plně uspokojit jak špičkovým cateringem, tak kompletním servisem.

Spojení slov názvu restaurantu ENE BENE ve skutečnosti neexistuje. Z pohledu do historie však víme, že kdysi užívané EN BENE znamenalo cca v pohodě, v pořádku… i když moderní slovník toto spojení neuvádí. Slovník zná překlad slov: EN = v, ve, odtud, uvnitř… BENE = náležitě, správně, šťastně, bezvýhradně, naprosto, velice, hojně... A hlavně = dobře

Přijďte si k nám udělat BENE!

Těšíme se na Vás!